KONST / Litografier / Grafiskt blad 12113022
nr 1211 3022
Nina Thorgeirsdottir
(f. 1967), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, daterad 25/190. Motivet: 30x21 cm
Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:01:37
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
22 okt
Nina Thorgeirsdottir
Läs mer om Nina Thorgeirsdottir